Centrala: 61 8 516 296
Zakupy online: 795 505 222

30 lat Rosenthal w Polsce - Promocja!

Świętujemy 30 lat Rosenthal w Polsce! Przed trzema dekadami powstał nasz pierwszy salon w Poznaniu, do którego wkrótce dołączyły kolejne: w Warszawie oraz Krakowie. W następnych latach porcelana Rosenthal była dostępna w większości dużych miast na terenie kraju. Największym powodzeniem cieszy się niezmiennie legendarny serwis „Biała Maria”, ale wśród miłośników porcelany w Polsce nie brakuje też zwolenników współczesnych form, do których adresowana jest szeroka oferta Studio-Line. Z okazji jubileuszu wszystkie produkty w dniach 6-31 maja 2019 dostępne są z rabatem 30%.

Regulamin promocji

REGULAMIN PROMOCJI JUBILEUSZOWEJ 30 lat Rosenthal w Polsce:

 

  1. Promocja obowiązuje w dniach 6-31 maja2019w firmowych salonach Rosenthal, wybranych autoryzowanych punktach sprzedaży oraz sklepie on-line.
  2. Uczestnikami Promocji mogą być wszyscy Klienci, którzy w okresie jej trwania dokonają w placówkach handlowych Rosenthal, biorących udział w akcji, zakupu towarów stanowiących ofertę promocyjną.
  3. Promocją objęte są dostępne w ofercie produkty marki Rosenthal z grupy Classic i Studio Line, Hutschenreuther,Thomas, Arzberg, Sambonet,Goebel, Nachtmann, na które w dniach trwania akcji obowiązuje rabat 30%.
  4. Promocją nie są objęte kolekcje: Rosenthal meets Versace, Rosenthal Tradition.
  5. Treść regulaminu dostępna jest na stronie  www.rosenthal.pl
  6. Przystąpienie do Promocji jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią niniejszego Regulaminu i jego akceptacją.
  7. Organizator Promocji zastrzega sobie prawo do przedłużenia lub skrócenia czasu trwania Promocji.
  8. Organizator ma prawo wprowadzenia zmian do regulaminu –pod warunkiem, że zmiany te nie naruszą praw nabytych Uczestników Promocji.
  9. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.
  10. Towar zakupiony w promocji nie podlega zwrotowi i wymianie.

Promocja nie łączy się z innymi ofertami i rabatami