30 YEARS ROSENTHAL MEETS VERSACE

Opublikowana na1 Rok temu 826
Ulubione1

Gianni Versace był jednym z pierwszych projektantów na świecie doskonale zdającym sobie sprawę ze znaczenia stworzenia domu mody, który równocześnie będzie odgrywał istotną rolę w tworzeniu szerszej koncepcji związanej z całościowo rozumianym stylem życia. Od tamtego czasu Versace stało się synonimem luksusu – nie tylko w dziedzinie mody.

W 2023 roku marki Rosenthal i Versace świętują 30. rocznicę swojej współpracy. Dwaj partnerzy, którzy pozostają najbardziej rozpoznawalnymi producentami w swojej dziedzinie, po raz pierwszy połączyli siły w 1993 roku, kiedy to miała miejsce premiera kolekcji porcelany „Medusa”. Współpraca zaowocowała szeroką gamą produktów dekorowanych motywami autorstwa włoskiego domu mody. Dla uczczenia 30. rocznicy konceptu Rosenthal meets Versace powstała limitowana edycja 30 YEARS złożona z kubków ozdobionych legendarnymi dekoracjami, które pojawiły się na przestrzeni trzech ostatnich dekad.

Opowiadają one historię niezwykłego mariażu obu marek. Różnorodność motywów to prawdziwa podróż przez epoki i kultury. Charakterystyczna forma kubka została dodatkowo odmieniona za sprawą przykrywki zwieńczonej detalem – głową mitycznej Meduzy, która jest równocześnie znakiem rozpoznawczym całej kolekcji.

Jubileuszowa kolekcja kubków jest już dostępna w salonach Rosenthal i na www.rosenthal.pl

Menu

Ustawienia

Udostępnij

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się