ROSENTHAL NA SEEBLOGGERS

Opublikowana na11 Miesiące temu 236
Ulubione0

Dokładnie przed dwoma tygodniami odbyło się prawdziwe święto twórców internetowych, bo tak bez wahania można określić IX edycję festiwalu twórców SeeBloggers, która odbyło się w Łodzi! Cieszymy się, że mogliśmy współtworzyć to pełne twórczej energii wydarzenie, które miało miejsce w imponujących wnętrzach łódzkiego Centrum Nauki i Techniki EC1.  

rosenthal

Dla uczestników Festiwalu mieliśmy przyjemność przeprowadzić warsztaty pt. Żyć ze sztuką, czyli... jak? Punktem wyjścia spotkania uczyniliśmy słowa Philipa Rosenthala Jr. - założyciela nowoczesnego działu Studio-Line, syna twórcy manufaktury Rosenthal. Mieliśmy przyjemność przybliżyć Uczestniczkom filozofię marki i wspólnie zastanowić  się nad tym czy i jak na co dzień możemy wprowadzać ją w życie. Każda z Uczestniczek mogła spożytkować swój twórczy potencjał do zaaranżowania własnych kompozycji na miarę małych dzieł sztuki, które okazały się być nie tylko intrygującym elementem wnętrzarskim, ale także zapisem indywidualnych wspomnień itp.

rosenthal

Podczas SeeBloggers mieliśmy także przyjemność zaprezentować najnowszą odsłonę naszego bestsellerowego serwisu „Maria”, który tym razem - w wersji "Maria Blue" zachwyca odcieniem subtelnego błękitu. Ponadto SeeBloggers to także prelekcje, spotkania i wyróżnienia dla twórców wręczane podczas Gali #Hashtagi Roku – w tym zacnym gronie w tej edycji znaleźli się m.in. Martyna Wojciechowska, Magda Gessler, Cezary Pazura, Joanna Jędrzejczyk, którym serdecznie gratulujemy!

rosenthal

rosenthal

Organizatorom dziękujemy za zaproszenie; uczestniczkom - za moc kreatywnej energii zamkniętej pod szklanymi kloszami, które były efektem warsztatów. Opisać jednym zdaniem wydarzenie wydaje się być niemożliwością... Kalejdoskop wrażeń, moc pozytywnych emocji, radość z nawiązywania relacji i dzielenia się pasją do porcelany - tak zapamiętamy czas w Łodzi, który był dla nas inspirującym doświadczeniem!

Menu

Ustawienia

Udostępnij

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się