FUNKCJONOWANIE SALONÓW / PRIVATE SHOPPING

W związku z bieżącą sytuacją informujemy, że nasza pełna oferta jest dostępna w sklepie online.


Salony poza centrami handlowymi funkcjonują jak do tej pory z zachowaniem wymaganych środków ostrożności.

Salony umiejscowione w centrach handlowych do odwołania pozostają zamknięte.

W trosce o komfort i zdrowie naszych Klientów oraz pracowników proponujemy też możliwość zakupów w wariancie "PRIVATE SHOPPING". Opcja jest dostępna we wszystkich placówkach po wcześniejszym telefonicznym/mailowym ustaleniu terminu i godziny - lista poniżej:


Częstochowa, ul. Wieluńska 25 - tel. 532 830 425, czestochowa@rosenthal.pl

Gdańsk (placówka w galerii handlowej) - tel. 510 156 088, gdansk@rosenthal.pl

Gdynia (placówka w galerii handlowej) - tel. 500 692 756, gdynia@rosenthal.pl

Katowice, ul. Św. Jana 5 - tel. 668 134 421, katowice@rosenthal.pl

Kielce, ul. Sienkiewicza 4c - tel. 662 184 335, kielce@rosenthal.pl

Kraków, ul. Św. Marka 15a - tel. 668 134 417, krakow@rosenthal.pl

Lublin, Krakowskie Przedmieście 58 - tel. 81 525 29 73, lublin@rosenthal.pl

Łódź, ul. Adama Próchnika 1 - tel. 666 038 617, lodz.prochnika@rosenthal.pl

Poznań, ul. Paderewskiego 10 - tel. 668 134 406, paderewski@rosenthal.pl

Rzeszów, ul. Słowackiego 16 - tel. 17 859 30 12, rzeszow@rosenthal.pl

Toruń (placówka w galerii handlowej) - tel. 566 522 200 / 607 238 080, torun@rosenthal.pl / rosenthal.torun@gmail.com

Warszawa, ul. Piękna 18 - tel. 531 523 540, piekna@rosenthal.pl

Warszawa (placówki w galeriach handlowych):
CH Blue City - tel. 668 134 413, blue.city@rosenthal.pl
DM Klif - tel. 668 134 409, klif@rosenthal.pl
CH Promenada - tel. 531 507 051, promenada@rosenthal.pl

Wrocław, Plac T. Kościuszki 2 - tel. 606 132 119, wroclaw@rosenthal.pl

Zielona Góra, ul. Jana Sobieskiego 4-6 lok.3 - tel. 502 578 263, zielona.gora@rosenthal.pl

Białystok (placówka w galerii handlowej) - tel. 604 109 554, bialystok@rosenthal.pl

Bydgoszcz, ul. Długa 26 - tel. 52 345 41 34, rosenthal.bydgoszcz@onet.pl

Gliwice, ul. Dworcowa 40 - tel. 32 231 48 31, salon@ambiente.gliwice.pl

Kalisz, ul. Staszica 23 - tel. 62 764 64 88

Opole, ul. Kominka 10 - tel. 77 45 66 239, opole@rosenthal.pl

Szczecin, ul. Ks. Bogusława X 14/2A - tel. 91 434 52 29, pure.home@onet.pl

Warszawa - Manufaktura Stylu, ul. Nowy Świat 7 - tel. 883 370 908, info@manufakturastylu.pl

W sprawie realizacji bieżących zamówień i zakupów "Private Shopping" prosimy o kontakt telefoniczny z wybraną placówką.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy też infolinię. Pod numerem 61 307 20 80 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 nasi konsultanci odpowiedzą na pytania związane z zakupami w wariancie Private Shopping oraz udzielą informacji, których nie znaleźli Państwo w naszym serwisie.