• Niedziela handlowa - 29/08/2021
  Niedziela handlowa - 29/08/2021

  29/08/2021 niedziela handlowa! Sprawdź listę czynnych salonów.

  Czytaj wiecej
 • KLASYKA NIEJEDNO MA IMIĘ
  KLASYKA NIEJEDNO MA IMIĘ

  Miłośników klasyki na stole zainteresuje aktualna oferta specjalna! W ramach Letniej Promocji każdy Nabywca zestawu klasycznej porcelany o wartości 2500 zł otrzyma bonus w wysokości 1000 zł. Tym razem obok legendarnej "Marii" proponujemy także ikonę designu - serwis "TAC".

  Czytaj wiecej
 • LATO Z KLASYKĄ!
  LATO Z KLASYKĄ!

  Letnie miesiące to wyjątkowy czas dla miłośników klasycznych serwisów Rosenthal! Jak co roku zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty: każdy Nabywca zestawu o wartości 2500 pln otrzyma bonus w wysokości 1000 pln!

  Czytaj wiecej
 • PROGRAM LOJALNOŚCIOWY
  PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

  Program Lojalnościowy Rosenthal daje możliwość otrzymania bonusu w wysokości 20% kwoty wydanej na zakupy w naszych salonach do wybrania spośród dowolnych produktów dostępnych w ofercie! Zarejestruj się przy zakupach, zbieraj punkty i ciesz się kolekcjonowaniem porcelany!

  Czytaj wiecej
 • ZAKUPY Z KLASĄ Z RABATEM 20% - 28-30 MAJA 2021
  ZAKUPY Z KLASĄ Z RABATEM 20% - 28-30 MAJA 2021

  Miłośników dobrych okazji zapraszamy do udziału w akcji Zakupy z klasą! Dla czytelników magazynu "Zwierciadło" przygotowaliśmy w naszych salonach i on-line rabat 20% na produkty marki Rosenthal dostępny w dniach 28-30 maja 2021!

  Czytaj wiecej
 • WIOSNA W KOLORZE - NOWOŚĆ "LOFT COLOURS"
  WIOSNA W KOLORZE - NOWOŚĆ "LOFT COLOURS"

  Tej wiosny nowoczesna forma "Loft" nabrała zupełnie nowego wyrazu dzięki zastosowaniu barwnych szkliw! Najnowsza odsłona kolekcji "Loft Colours by Rosenthal" zachwyca odcieniami "Ice Blue, "Night Blue" i " Moon Grey"!

  Czytaj wiecej
 • MOWA KWIATÓW - 50% NA DRUGI PRODUKT DEKOROWANY MOTYWAMI KWIATOWYMI
  MOWA KWIATÓW - 50% NA DRUGI PRODUKT DEKOROWANY MOTYWAMI KWIATOWYMI

  Długo wypatrywana wiosna rozkwitła bogactwem kwiatów - także na porcelanie! Miłośnicy kwiatowych dekoracji mogą skorzystać teraz z oferty specjalnej "Mowa Kwiatów": 50% rabatu na drugi produkt przy zakupie dowolnych elementów serwisu z motywami kwiatowymi!

  Czytaj wiecej
 • FUNKCJONOWANIE SALONÓW i PRIVATE SHOPPING
  FUNKCJONOWANIE SALONÓW i PRIVATE SHOPPING

  W związku z bieżącą sytuacją informujemy, że nasza pełna oferta jest dostępna w sklepie online. Wszystkie nasze salony - zarówno umiejscowione w centrach handlowych, jak i poza nimi - pozostają otwarte i działają z zachowaniem wymaganych zasad bezpieczeństwa. Każda z placówek oferuje także możliwość zakupów w wariancie Private Shopping.

  Czytaj wiecej
 • WIOSENNE STYLOWE ZAKUPY - 26-31 MARCA 2021
  WIOSENNE STYLOWE ZAKUPY - 26-31 MARCA 2021

  To już kolejna edycja znanej akcji Stylowe Zakupy! Dla czytelników magazynów "Twój Styl" i "Show" przygotowaliśmy w naszych salonach i on-line (26-31 marca 2021) rabat 20% na produkty marki Rosenthal.

  Czytaj wiecej
 • WIELKANOCNE AKCENTY
  WIELKANOCNE AKCENTY

  Wiosną przyroda budzi się do życia! A może by tak zaprosić ją do wnętrza sięgając po designerskie dodatki w pastelowych odcieniach? Porcelanowe zawieszki i figurki zajączków z kolekcji "Rabbits" to tylko jedna z naszych propozycji, które skradną serca miłośników "białego złota"!

  Czytaj wiecej
 • ZAKUPY Z "ELLE DECORATION" - SALATERA "MARIA CRYSTAL"
  ZAKUPY Z "ELLE DECORATION" - SALATERA "MARIA CRYSTAL"

  Na Czytelników dwumiesięcznika „Elle Decoration” czeka niespodzianka – kupując w naszych autoryzowanych salonach lub on-line salaterę "Maria Crystal" (21 lub 26 cm) można otrzymać w prezencie drugą taką samą oraz roczną prenumeratę magazynu (6 wydań). Prawdziwa gratka dla miłośników pięknych i praktycznych dodatków we wnętrzu!

  Czytaj wiecej
 • ZAKUPY Z "ELLE DECORATION" - WAZON "LA CHUTE"
  ZAKUPY Z "ELLE DECORATION" - WAZON "LA CHUTE"

  Wraz z kolejnym wydaniem 1/2021 dwumiesięcznika „Elle Decoration” na Czytelników magazynu czeka niespodzianka! Kupując wazon "La Chute" w naszych autoryzowanych salonach lub on-line można otrzymać 20% rabatu oraz roczną prenumeratę magazynu (6 wydań).

  Czytaj wiecej
 • NIEDZIELE HANDLOWE W GRUDNIU
  NIEDZIELE HANDLOWE W GRUDNIU

  W tym miesiącu zapraszamy do naszych salonów - zarówno w centrach handlowych, jak i poza nimi - aż w trzy przedświąteczne niedziele: 6, 13 i 20 grudnia!

  Czytaj wiecej
 • OFERTY SPECJALNE BLACK FRIDAY
  OFERTY SPECJALNE BLACK FRIDAY

  W dniach 27-30 listopada 2020 z okazji Black Friday przygotowaliśmy dla Was moc atrakcyjnych ofert! Wybrane produkty z kolekcji "Maria Crystal" i "Maria Biała" dostępne są w wyjątkowej ofercie 1+1, a 20% rabatu czeka na produkty naszych zaprzyjaźnionych marek!

  Czytaj wiecej
 • INFOLINIA ROSENTHAL POLSKA
  INFOLINIA ROSENTHAL POLSKA

  Miło nam poinformować o uruchomieniu infolinii. Pod numerem 61 307 20 80 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 nasi konsultanci odpowiedzą na pytania związane z zakupami w wariancie Private Shopping oraz udzielą innych informacji, których nie znaleźli Państwo w naszym serwisie.

  Czytaj wiecej
 • ŚWIĄTECZNA AKCJA 30% - PREZENT DLA MIŁOŚNIKÓW PORCELANY
  ŚWIĄTECZNA AKCJA 30% - PREZENT DLA MIŁOŚNIKÓW PORCELANY

  https://rosenthal.pl/img/cms/ZASADY ŚWIĄTECZNEJ AKCJI -30% - PREZENT DLA MIŁOŚNIKÓW PORCELANY.pdfW salonach Rosenthal i sklepie online przygotowaliśmy świąteczną ofertę dla Miłośników Porcelany. Przez najbliższe tygodnie, do 24 grudnia 2020, każdy z członków Klubu Miłośników Porcelany wybierając produkty Rosenthal otrzyma bonus w wysokości 30% wydanej kwoty do wykorzystania przy kolejnym zakupie!

  Czytaj wiecej
 • JESIENNE STYLOWE ZAKUPY - 1-3/6 PAŹDZIERNIKA 2020
  JESIENNE STYLOWE ZAKUPY - 1-3/6 PAŹDZIERNIKA 2020

  To już kolejna edycja znanej akcji Stylowe Zakupy! Dla czytelników magazynów "Twój Styl" i "Show" przygotowaliśmy w naszych salonach (1-3 października 2020) i on-line (1-6 października 2020) atrakcyjną ofertę: 20% rabatu na produkty marki Rosenthal.

  Czytaj wiecej
 • JESIENNE SZALEŃSTWO ZAKUPÓW - 24-27 WRZEŚNIA
  JESIENNE SZALEŃSTWO ZAKUPÓW - 24-27 WRZEŚNIA

  Czas na jesienną edycję akcji Szaleństwo Zakupów z z Rosenthal! Na czytelników magazynów "Elle", "Elle Man" i "Glamour" (na hasło SZ2020) w dniach 24-26 września 2020 w salonach oraz 24-27 września online czeka rabat 20%! Na miłośników najlepszego wzornictwa czekają też rabaty od Kartell i Maison Berger Paris!

  Czytaj wiecej
 • ZAKUPY Z ELLE DECORATION - FILIŻANKI CAPPELLO
  ZAKUPY Z ELLE DECORATION - FILIŻANKI CAPPELLO

  Wraz z kolejnym wydaniem 5/2020 dwumiesięcznika „Elle Decoration” na Czytelników magazynu czeka niespodzianka! Kupując filiżanki z kolekcji "Cappello" w naszych autoryzowanych salonach lub on-line można otrzymać 20% rabatu oraz roczną prenumeratę magazynu (6 wydań). Prawdziwa gratka dla miłośników pięknych przedmiotów i oryginalnych wnętrz!

  Czytaj wiecej
 • LATO Z KLASYKĄ 2020
  LATO Z KLASYKĄ 2020

  Letnie miesiące to wyjątkowy czas dla miłośników klasycznych serwisów Rosenthal! Jak co roku zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty: każdy Nabywca zestawu o wartości 2500 pln otrzyma bonus w wysokości 1000 pln!

  Czytaj wiecej
 • ZAKUPY Z ELLE DECORATION - SERWIS TAC
  ZAKUPY Z ELLE DECORATION - SERWIS TAC

  Na Czytelników dwumiesięcznika „Elle Decoration” czeka niespodzianka – kupując w naszych autoryzowanych salonach lub on-line elementy serwisu "TAC" można otrzymać 20% rabatu oraz roczną prenumeratę magazynu (6 wydań). 

  Czytaj wiecej
 • RABATY NAWET DO 45% NA WYBRANE PRODUKTY ALESSI
  RABATY NAWET DO 45% NA WYBRANE PRODUKTY ALESSI

  Wybrane produkty włoskiej marki Alessi dostępne są z wyjątkowym rabatem nawet do 45%! Sprawdź listę placówek!

  Czytaj wiecej
 • MOWA KWIATÓW - wyjątkowa oferta dla miłośników kwiatowych motywów
  MOWA KWIATÓW - wyjątkowa oferta dla miłośników kwiatowych motywów

  Długo wypatrywana wiosna rozkwitła bogactwem kwiatów - także na porcelanie! Zapraszamy do naszych salonów i online, gdzie przygotowaliśmy ofertę specjalną: 50% rabatu na drugi produkt przy zakupie dowolnych elementów serwisu z motywami kwiatowymi!

  Czytaj wiecej
 • OTWARCIE SALONÓW
  OTWARCIE SALONÓW

  Po kilkutygodniowej przerwie ponownie zapraszamy do naszych salonów ulokowanych w centrach handlowych i poza nimi, gdzie czekają kolekcje wiosennych nowości oraz atrakcyjne oferty. 

  Czytaj wiecej
 • #ZOSTAŃWDOMU Z KSIĄŻKĄ
  #ZOSTAŃWDOMU Z KSIĄŻKĄ

  To propozycja zarówno dla tych, którzy znają dobrze markę Rosenthal, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z porcelaną.

  Czytaj wiecej
 • FUNKCJONOWANIE SALONÓW
  FUNKCJONOWANIE SALONÓW

  W związku z bieżącą sytuacją informujemy, że nasza pełna oferta jest dostępna w sklepie online.  W trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników wszystkie nasze salony (umiejscowione w galeriach handlowych) do odwołania pozostają zamknięte. W sprawie realizacji bieżących zamówień prosimy o kontakt telefoniczny z wybraną placówką.

  Czytaj wiecej
 • ZAKUPY Z ELLE DECORATION - WAZON TRIU
  ZAKUPY Z ELLE DECORATION - WAZON TRIU

  Na Czytelników dwumiesięcznika „Elle Decoration” czeka niespodzianka – kupując w salonach lub on-line wazon "Triu" można otrzymać 20% rabatu oraz roczną prenumeratę magazynu (6 wydań). Prawdziwa gratka dla miłośników pięknych przedmiotów i oryginalnych wnętrz!

  Czytaj wiecej
 • WIOSENNE SZALEŃSTWO ZAKUPÓW - 22-25 KWIETNIA 2021
  WIOSENNE SZALEŃSTWO ZAKUPÓW - 22-25 KWIETNIA 2021

  Czas na wiosenną edycję akcji Szaleństwo Zakupów z Rosenthal! Na czytelników magazynów "Elle", "Glamour" i "Claudia" w dniach 22-25 kwietnia 2021 w salonach oraz online czeka rabat 20%!

  Czytaj wiecej
 • WIOSENNE DODATKI
  WIOSENNE DODATKI

  Jeśli wiosna, to i kwiaty! A te prezentują się jeszcze piękniej w odpowiednio dobranym wazonie! Sprawdź nasze inspiracje!

  Czytaj wiecej
 • NA WIELKANOCNYM STOLE
  NA WIELKANOCNYM STOLE

  Każdy z wielkanocnych specjałów zasługuje na odpowiednią oprawę. Sprawdź nasze propozycje!

  Czytaj wiecej
 • ZŁOTY STÓŁ Z "SANSSOUCI MIDAS"
  ZŁOTY STÓŁ Z "SANSSOUCI MIDAS"

  Jednym ze sprawdzonych pomysłów na świąteczną aranżację stołu jest złoto. A gdyby tak wprowadzić je za sprawą dekoracji na elementaxh serwisowych?

  Czytaj wiecej
 • ZAKUPY Z ELLE DECORATION - WAZON SQUALL
  ZAKUPY Z ELLE DECORATION - WAZON SQUALL

  Na Czytelników dwumiesięcznika „Elle Decoration” czeka niespodzianka – kupując w naszych autoryzowanych salonach lub on-line wazon "Squall" można otrzymać 20% rabatu oraz roczną prenumeratę magazynu (6 wydań). 

  Czytaj wiecej
 • WIOSENNE STYLOWE ZAKUPY - 3-7 KWIETNIA 2020
  WIOSENNE STYLOWE ZAKUPY - 3-7 KWIETNIA 2020

  To już kolejna edycja znanej akcji Stylowe Zakupy! Dla czytelników magazynów "Twój Styl" i "Show" w dniach 3-7 kwietnia 2020 przygotowaliśmy 20% rabatu na produkty dostępne w sklepach online!

  Czytaj wiecej
 • Wypatrujemy wiosny z Lenox
  Wypatrujemy wiosny z Lenox

  Razem z amerykańską marką Lenox cieszymy się wiosną! W naszych salonach i sklepie online: www.lenox-shop.pl przygotowaliśmy rabat 20% na bestsellerowy serwis „Butterfly Meadow”. To idealna okazja, by poszerzyć własną kolekcję lub rozpocząć przygodę z kwiatowymi dekoracjami i zaprosić wiosnę na stół!

  Czytaj wiecej
 • ŚWIĘTUJEMY JUBILEUSZ 30 LAT W POLSCE
  ŚWIĘTUJEMY JUBILEUSZ 30 LAT W POLSCE

  Świętujemy jubileusz 30 lat Rosenthal w Polsce! Z tej okazji przygotowaliśmy limitowaną kolekcję „Maria Flowers”, opracowaną wyłącznie na polski rynek i znakowaną specjalną sygnaturą oraz książkę „Rosenthal w Polsce”, która zainteresuje miłośników porcelany i nie tylko!

  Czytaj wiecej
 • CO W TRAWIE PISZCZY?
  CO W TRAWIE PISZCZY?

  Motywy kwiatów to sprawdzony sposób, by wprowadzić do wnętrza powiew wiosny! Sprawdź nasze propozycje!

  Czytaj wiecej
 • W NAJLEPSZYM STYLU
  W NAJLEPSZYM STYLU

  Szlachetna biel porcelany i oryginalne formy sprawiają, że wystarczy zaledwie kilka stylowych dodatków, by aranżacja stołu nabrała wyjątkowego charakteru! Sprawdź nasze inspiracje!

  Czytaj wiecej
 • POWIEW WIOSNY
  POWIEW WIOSNY

  Zaproś wiosnę do wnętrza, sięgając po designerskie dodatki w pastelowych odcieniach!

  Czytaj wiecej
 • PREZENT Z HISTORIĄ W TLE
  PREZENT Z HISTORIĄ W TLE

  Wyjątkowa kolekcja "Dynasty" autorstwa Gianniego Cinti to szereg propozycji upominków w najlepszym stylu! Oprócz dekoracji zdobiących porcelanowe kubki, wazony czy talerze dekoracyjne, fascynujący jest też sam proces ich tworzenia.

  Czytaj wiecej
 • #WDOMUZROSENTHAL
  #WDOMUZROSENTHAL

  Mimo tego, że nie możemy spotykać się z Wami jak dotąd to nadal wierzymy, że spotkanie z piękną porcelaną może być czymś zupełnie codziennym. Dziękujemy, że dzielicie się z nami takimi chwilami na Instagramie - każde zdjęcie sprawia nam dużo radości, dlatego też zapraszamy Was do wspólnej zabawy! 

  Czytaj wiecej
 • ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE
  ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE

  Obdarowywanie bliskich, spotkania przy pięknie nakrytym stole, w odświętnie zaaranżowanym wnętrzu... Czy i Wy nie możecie doczekać się wyjątkowego, świątecznego czasu?

  Czytaj wiecej
 • DZIEŃ KOBIET ŚWIĘTUJEMY Z "BIAŁĄ MARIĄ" RABATEM 20%!
  DZIEŃ KOBIET ŚWIĘTUJEMY Z "BIAŁĄ MARIĄ" RABATEM 20%!

  Porcelana jest kobietą! A wśród nich prym wiedzie "Maria"! Tegoroczny Dzień Kobiet świętujemy rabatem 20% na kolekcję "Biała Maria"! Sprawdź szczegóły!

  Czytaj wiecej
 • WALENTYNKI Z ROSENTHAL
  WALENTYNKI Z ROSENTHAL

  Dla zakochanych to święto ponoć trwa co dzień, ale 14 lutego zaskocz "drugą połowę" upominkiem od serca! Sprawdź naszą ofertę specjalną!

  Czytaj wiecej
 • UPOMINEK OD SERCA? WALENTYNKI Z ROSENTHAL
  UPOMINEK OD SERCA? WALENTYNKI Z ROSENTHAL

  Dla zakochanych to święto trwa przecież co dzień, ale 14 lutego warto zaskoczyć "drugą połowę" upominkiem od serca! Sprawdź nasze inspiracje!

  Czytaj wiecej
 • KARNAWAŁ NA STOLE
  KARNAWAŁ NA STOLE

  Karnawałowe spotkania przy stole to nie tylko akcesoria do serwowania potraw, ale także napojów. Sprawdź naszą kolekcję szkła!

  Czytaj wiecej
 • JUŻ NIEBAWEM DZIEŃ BABCI I DZIADKA!
  JUŻ NIEBAWEM DZIEŃ BABCI I DZIADKA!

  Tym, którzy chcą uczcić Dzień Babci i Dziadka prezentem od serca podsuwamy kilka pomysłów na upominek!

  Czytaj wiecej
 • ZIMOWE DODATKI
  ZIMOWE DODATKI

  Choć tegoroczny karnawał przebiega w innych niż dotąd realiach, a tradycja hucznych zabaw nie może być podtrzymana, nic nie stoi na przeszkodzie, by w długie zimowe wieczory celebrować chwile w pięknie zaaranżowanym wnętrzu.Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was ofertę specjalną!

  Czytaj wiecej
 • ZIMA Z "MARIA CRYSTAL" - OFERTA SPECJALNA
  ZIMA Z "MARIA CRYSTAL" - OFERTA SPECJALNA

  Sprawdź szczegóły zimowej oferty specjalnej na elementy jednej z naszych bestsellerowych kolekcji "Maria Crystal"!

  Czytaj wiecej
 • FUNKCJONOWANIE SALONÓW oraz PRIVATE SHOPPING
  FUNKCJONOWANIE SALONÓW oraz PRIVATE SHOPPING

  W związku z bieżącą sytuacją informujemy, że nasza pełna oferta jest dostępna w sklepie online. Nasze salony funkcjonują z zachowaniem wszelkich wymaganych środków ostrożności. W trosce o komfort i zdrowie naszych Klientów oraz pracowników proponujemy też możliwość zakupów w wariancie "Private Shopping".

  Czytaj wiecej
 • KARTA UPOMINKOWA - UNIWERSALNY POMYSŁ NA PREZENT
  KARTA UPOMINKOWA - UNIWERSALNY POMYSŁ NA PREZENT

  Gwarancją udanego upominku jest pewność, że trafimy w gust osoby obdarowanej. Karta Upominkowa Rosenthal to pomysł na uniwersalny prezent!

  Czytaj wiecej
 • DETALE MAJĄ ZNACZENIE
  DETALE MAJĄ ZNACZENIE

  Figura aniołka, porcelanowa bombka, oryginalny serwetnik... Dodatki - niewielkie, ale znaczące! Niezależnie od tego jak licznie zasiądziemy tego roku przy świątecznym stole, niech niezmienna pozostanie jego wyjątkowość! Jak żadne inne elementy to właśnie niewielkie detale składają się na wyjątkową oprawę wigilijnych spotkań.

  Czytaj wiecej
 • SZALEŃSTWO ZAKUPÓW - 27-29 marca 2020
  SZALEŃSTWO ZAKUPÓW - 27-29 marca 2020

  Czas na wiosenną edycję akcji Szaleństwo Zakupów! Na czytelników magazynów "Elle", "Elle Man" i "Glamour" (na hasło SZ2020) w dniach 27-29 marca 2020 czeka rabat 20% na produkty marki Rosenthal dostępne w sklepie online.  Na miłośników najlepszego wzornictwa czekają też rabaty od Kartell i Maison Berger Paris!

  Czytaj wiecej
 • SALE! RABAT 20% NA PRODUKTY WYBRANYCH MAREK
  SALE! RABAT 20% NA PRODUKTY WYBRANYCH MAREK

  Dobra wiadomość dla miłośników wyjątkowych okazji: w naszych salonach i online produkty naszych zaprzyjaźnionych marek dostępne są z rabatem 20%! Oferta obejmuje kolekcje Maison Berger Paris, Lenox, Könitz, Nachtmann, IVV, Alessi!

  Czytaj wiecej
 • „Black Friday” – wybrane marki z rabatem 25%!
  „Black Friday” – wybrane marki z rabatem 25%!

  Najbliższy weekend upłynie pod hasłem wyjątkowych zakupów! Z okazji „Black Friday” na kolekcje wybranych marek proponujemy rabat 25%. Oferta obejmuje produkty: Maison Berger Paris, Lenox, Könitz, Nachtmann, IVV, Alessi (z wyłączeniem kolekcji "X-mass") i dostępna jest zarówno w piątek, jak i w sobotę w naszych salonach (29-30.11.2019), a do poniedziałku online (29.11.-2.12.2019). To idealna okazja, by rozpocząć poszukiwania świątecznych upominków!

  Czytaj wiecej
 • ZAKUPY Z KLASĄ
  ZAKUPY Z KLASĄ

  Miłośników dobrych okazji zapraszamy do udziału w akcji Zakupy z klasą! Na czytelników magazynu "Zwierciadło" przygotowaliśmy w naszych salonach i on-line rabat 20% na produkty marki Rosenthal.

  Czytaj wiecej
 • WALENTYNKI Z ROSENTHAL 2020
  WALENTYNKI Z ROSENTHAL 2020

  Z okazji święta zakochanych przygotowaliśmy specjalną ofertę w naszych salonach i online: kupując kubek Rosenthal, na zakup drugiego otrzymasz 50% rabatu!

  Czytaj wiecej
 • NOWY SALON W WARSZAWSKIEJ PROMENADZIE
  NOWY SALON W WARSZAWSKIEJ PROMENADZIE

  Dobra wiadomość dla mieszkańców prawobrzeżnej Warszawy! Już niebawem w CH Atrium Promenada swoją działalność rozpocznie nasz nowy salon.

  Czytaj wiecej
 • LATO Z KLASYKĄ TRWA!
  LATO Z KLASYKĄ TRWA!

  Letnie miesiące to wyjątkowy czas dla miłośników klasycznych serwisów Rosenthal: przy zakupach o wartości 2500 PLN, za symboliczne 1 PLN można otrzymać dodatkowo wybrane elementy o wartości 1000 PLN.

  Czytaj wiecej
 • ZATRZYMAJMY LATO Z LENOX!
  ZATRZYMAJMY LATO Z LENOX!

  Dobra wiadomość dla miłośników porcelany dekorowanej motywami kwiatów i motyli! Na pożegnanie lata przygotowaliśmy ofertę specjalną na produkty marki Lenox!

  Czytaj wiecej
 • ZABIERZ ANNĘ G. NA WAKACJE
  ZABIERZ ANNĘ G. NA WAKACJE

  Letnia oferta dla miłośników najlepszego wzornictwa! Kupując w naszych salonach lub on-line produkty marki Alessi o wartości min. 500 pln otrzymasz w prezencie ikonę designu - korkociąg "Anna G." projektu Alessandro Mendiniego.

  Czytaj wiecej
 • ZAKUPY Z ELLE DECORATION
  ZAKUPY Z ELLE DECORATION

  Na Czytelników wydania 5/2019 dwumiesięcznika „Elle Decoration” czeka niespodzianka – kupując w salonach lub on-line wazon z kolekcji "Paper Bag" można otrzymać w prezencie roczną prenumeratę magazynu (6 wydań).

  Czytaj wiecej
 • STYLOWE ZAKUPY - EDYCJA JESIEŃ 2019
  STYLOWE ZAKUPY - EDYCJA JESIEŃ 2019

  To już kolejna edycja znanej akcji Stylowe Zakupy! Dla czytelników magazynów "Twój Styl" i "Show" przygotowaliśmy w naszych salonach i on-line rabat 20% na produkty marki Rosenthal.

  Czytaj wiecej
 • SZALEŃSTWO ZAKUPÓW - EDYCJA JESIEŃ 2019
  SZALEŃSTWO ZAKUPÓW - EDYCJA JESIEŃ 2019

  Czas na jesienną edycję akcji Szaleństwo Zakupów! Na czytelników magazynów "Elle", "Elle Man" i "Glamour" czeka rabat 20% na produkty marki Rosenthal.

  Czytaj wiecej
 • 100-lecie Bauhausu
  100-lecie Bauhausu

  2019 rok upływa pod hasłem 100-lecia Bauhausu. Wpływ tej awangardowej szkoły można śledzić we współczesnych realizacjach, czego dowodem jest serwis TAC zaprojektowany dla marki Rosenthal przez Waltera Gropiusa.

  Czytaj wiecej
 • 30 lat Rosenthal w Polsce!
  30 lat Rosenthal w Polsce!

  Świętujemy 30 lat Rosenthal w Polsce! Przed trzema dekadami powstał nasz pierwszy salon w Poznaniu, do którego wkrótce dołączyły kolejne: w Warszawie oraz Krakowie...

  Czytaj wiecej
 • FUNKCJONOWANIE SALONÓW / PRIVATE SHOPPING
  FUNKCJONOWANIE SALONÓW / PRIVATE SHOPPING

  W związku z bieżącą sytuacją informujemy, że nasza pełna oferta jest dostępna w sklepie online. Nasze salony umiejscowione poza centrami handlowymi funkcjonują jak do tej pory z zachowaniem wszelkich wymaganych środków ostrożności. Placówki w galeriach handlowych do odwołania pozostają zamknięte. W trosce o komfort i zdrowie naszych Klientów oraz pracowników proponujemy też możliwość zakupów w wariancie "Private Shopping". 

  Czytaj wiecej
 • MAGIA ŚWIĄT Z KOLEKCJĄ "AIDA YULE"
  MAGIA ŚWIĄT Z KOLEKCJĄ "AIDA YULE"

  Połączenie tradycyjnej kolorystyki Bożego Narodzenia z inspiracją pięknem przyrody. Tak powstała kolekcja "Aida Yule" - idealna dla miłośników Świąt łączących prostotę z elegancją. 

  Czytaj wiecej
 • WYJĄTKOWY PREZENT - ROSENTHAL MEETS VERSACE
  WYJĄTKOWY PREZENT - ROSENTHAL MEETS VERSACE

  Kolekcja "Rosenthal meets Versace" co roku poszerza się o nowy świąteczny wzór produkowany w limitowanej liczbie egzemplarzy. Tym razem pełna przepychu stylistyka włoskiego domu mody Versace to nie tylko bogate dekoracje, ale także urok złota!

  Czytaj wiecej
 • UROK ŚWIĄTECZNYCH TRADYCJI
  UROK ŚWIĄTECZNYCH TRADYCJI

  Święta to urok tradycji! Co roku z radością zabieramy się za pieczenie pierników, ubieranie choinki, a nawet samodzielne przygotowywanie świątecznych dekoracji domu! Właśnie do tych chwil nawiązują propozycje Hutschenreuther.

  Czytaj wiecej
 • WIGILIJNY STÓŁ Z "MARIĄ POINSECJĄ"
  WIGILIJNY STÓŁ Z "MARIĄ POINSECJĄ"

  W ciągu ponad 100 lat legendarną "Białą Marię" odmieniło ponad 200 różnych dekoracji! Świąteczna "Maria Poinsecja" to doskonałe uzupełnienie klasycznej wersji serwisu.

  Czytaj wiecej
 • PREZENT W NOWOCZESNYM STYLU
  PREZENT W NOWOCZESNYM STYLU

  A gdyby tak podarować na święta coś wyjątkowego? Wazony Studio-Line łączą praktyczną funkcję i niepowtarzalną formę, za którą stoi tradycja nowoczesnych poszukiwań z tradycyjnym tworzywem, jakim jest porcelana. Wersje w odcieniach złota i srebra odmienią wnętrze na święta!

  Czytaj wiecej
 • POMYSŁ NA UNIWERSALNY UPOMINEK
  POMYSŁ NA UNIWERSALNY UPOMINEK

  Jak co roku ceniona kolekcja porcelanowych figur poszerza się o kolejne wzory! Tym razem do znanych bestsellerów dołączają aniołek z piłką nożną, z motylem oraz anielska para zakochanych z dwoma sercami.

  Czytaj wiecej
 • SERWOWANIE ŚWIĄTECZNYCH SŁODKOŚCI
  SERWOWANIE ŚWIĄTECZNYCH SŁODKOŚCI

  Bożonarodzeniowy stół to nie tylko tradycyjne wigilijne dania, ale też uwielbiane słodkości! Najpiękniej prezentują się na świątecznych etażerach, które same w sobie stanowią ciekawy element aranżacji stołu.

  Czytaj wiecej
 • "JUNTO" ZNACZY RAZEM!
  "JUNTO" ZNACZY RAZEM!

  Święta to czas wyjątkowych spotkań! Tradycyjnie ich miejscem jest pięknie nakryty stół. Niezależnie od tego ile nakryć będzie liczył w tym roku, bądźmy razem!

  Czytaj wiecej
 • NASTROJOWE WNĘTRZE
  NASTROJOWE WNĘTRZE

  Nic nie tworzy świątecznej atmosfery tak jak świece, a te prezentują się jeszcze piękniej w odpowiedniej oprawie. Sprawdź nasze propozycje świeczników, które pozwolą dodać wnętrzu zimowego czaru!

  Czytaj wiecej
 • PORCELANOWE DEKORACJE
  PORCELANOWE DEKORACJE

  Tradycyjnie wytwarzane bombki to kule z cienkiego szkła. Uwagę miłośników porcelany zwrócą natomiast dekoracje wykonane z porcelany. Jak żadne inne zachwycają śnieżną bielą!

  Czytaj wiecej