• JESIENNE STYLOWE ZAKUPY - 1-3/6 PAŹDZIERNIKA 2020
  JESIENNE STYLOWE ZAKUPY - 1-3/6 PAŹDZIERNIKA 2020

  To już kolejna edycja znanej akcji Stylowe Zakupy! Dla czytelników magazynów "Twój Styl" i "Show" przygotowaliśmy w naszych salonach (1-3 października 2020) i on-line (1-6 października 2020) atrakcyjną ofertę: 20% rabatu na produkty marki Rosenthal.

  Czytaj wiecej
 • JESIENNE SZALEŃSTWO ZAKUPÓW - 24-27 WRZEŚNIA
  JESIENNE SZALEŃSTWO ZAKUPÓW - 24-27 WRZEŚNIA

  Czas na jesienną edycję akcji Szaleństwo Zakupów z z Rosenthal! Na czytelników magazynów "Elle", "Elle Man" i "Glamour" (na hasło SZ2020) w dniach 24-26 września 2020 w salonach oraz 24-27 września online czeka rabat 20%! Na miłośników najlepszego wzornictwa czekają też rabaty od Kartell i Maison Berger Paris!

  Czytaj wiecej
 • ZAKUPY Z ELLE DECORATION - FILIŻANKI CAPPELLO
  ZAKUPY Z ELLE DECORATION - FILIŻANKI CAPPELLO

  Wraz z kolejnym wydaniem 5/2020 dwumiesięcznika „Elle Decoration” na Czytelników magazynu czeka niespodzianka! Kupując filiżanki z kolekcji "Cappello" w naszych autoryzowanych salonach lub on-line można otrzymać 20% rabatu oraz roczną prenumeratę magazynu (6 wydań). Prawdziwa gratka dla miłośników pięknych przedmiotów i oryginalnych wnętrz!

  Czytaj wiecej
 • LATO Z KLASYKĄ TRWA!
  LATO Z KLASYKĄ TRWA!

  Letnie miesiące to wyjątkowy czas dla miłośników klasycznych serwisów Rosenthal! Jak co roku zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty: każdy Nabywca zestawu o wartości 2500 pln otrzyma bonus w wysokości 1000 pln!

  Czytaj wiecej
 • ZAKUPY Z ELLE DECORATION - SERWIS TAC
  ZAKUPY Z ELLE DECORATION - SERWIS TAC

  Na Czytelników dwumiesięcznika „Elle Decoration” czeka niespodzianka – kupując w naszych autoryzowanych salonach lub on-line elementy serwisu "TAC" można otrzymać 20% rabatu oraz roczną prenumeratę magazynu (6 wydań). 

  Czytaj wiecej
 • RABATY NAWET DO 45% NA WYBRANE PRODUKTY ALESSI
  RABATY NAWET DO 45% NA WYBRANE PRODUKTY ALESSI

  Wybrane produkty włoskiej marki Alessi dostępne są z wyjątkowym rabatem nawet do 45%! Sprawdź listę placówek!

  Czytaj wiecej
 • MOWA KWIATÓW - wyjątkowa oferta dla miłośników kwiatowych motywów
  MOWA KWIATÓW - wyjątkowa oferta dla miłośników kwiatowych motywów

  Długo wypatrywana wiosna rozkwitła bogactwem kwiatów - także na porcelanie! Zapraszamy do naszych salonów i online, gdzie przygotowaliśmy ofertę specjalną: 50% rabatu na drugi produkt przy zakupie dowolnych elementów serwisu z motywami kwiatowymi!

  Czytaj wiecej
 • OTWARCIE SALONÓW
  OTWARCIE SALONÓW

  Po kilkutygodniowej przerwie ponownie zapraszamy do naszych salonów ulokowanych w centrach handlowych i poza nimi, gdzie czekają kolekcje wiosennych nowości oraz atrakcyjne oferty. 

  Czytaj wiecej
 • #ZOSTAŃWDOMU Z KSIĄŻKĄ
  #ZOSTAŃWDOMU Z KSIĄŻKĄ

  To propozycja zarówno dla tych, którzy znają dobrze markę Rosenthal, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z porcelaną.

  Czytaj wiecej
 • FUNKCJONOWANIE SALONÓW
  FUNKCJONOWANIE SALONÓW

  W związku z bieżącą sytuacją informujemy, że nasza pełna oferta jest dostępna w sklepie online.  W trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników wszystkie nasze salony (umiejscowione w galeriach handlowych) do odwołania pozostają zamknięte. W sprawie realizacji bieżących zamówień prosimy o kontakt telefoniczny z wybraną placówką.

  Czytaj wiecej
 • ZAKUPY Z ELLE DECORATION - WAZON TRIU
  ZAKUPY Z ELLE DECORATION - WAZON TRIU

  Na Czytelników dwumiesięcznika „Elle Decoration” czeka niespodzianka – kupując w salonach lub on-line wazon "Triu" można otrzymać 20% rabatu oraz roczną prenumeratę magazynu (6 wydań). Prawdziwa gratka dla miłośników pięknych przedmiotów i oryginalnych wnętrz!

  Czytaj wiecej
 • WIOSENNE STYLOWE ZAKUPY - 3-7 KWIETNIA 2020
  WIOSENNE STYLOWE ZAKUPY - 3-7 KWIETNIA 2020

  To już kolejna edycja znanej akcji Stylowe Zakupy! Dla czytelników magazynów "Twój Styl" i "Show" w dniach 3-7 kwietnia 2020 przygotowaliśmy 20% rabatu na produkty dostępne w sklepach online!

  Czytaj wiecej
 • Wypatrujemy wiosny z Lenox
  Wypatrujemy wiosny z Lenox

  Razem z amerykańską marką Lenox cieszymy się wiosną! W naszych salonach i sklepie online: www.lenox-shop.pl przygotowaliśmy rabat 20% na bestsellerowy serwis „Butterfly Meadow”. To idealna okazja, by poszerzyć własną kolekcję lub rozpocząć przygodę z kwiatowymi dekoracjami i zaprosić wiosnę na stół!

  Czytaj wiecej
 • ŚWIĘTUJEMY JUBILEUSZ 30 LAT W POLSCE
  ŚWIĘTUJEMY JUBILEUSZ 30 LAT W POLSCE

  Świętujemy jubileusz 30 lat Rosenthal w Polsce! Z tej okazji przygotowaliśmy limitowaną kolekcję „Maria Flowers”, opracowaną wyłącznie na polski rynek i znakowaną specjalną sygnaturą oraz książkę „Rosenthal w Polsce”, która zainteresuje miłośników porcelany i nie tylko!

  Czytaj wiecej
 • #WDOMUZROSENTHAL
  #WDOMUZROSENTHAL

  Mimo tego, że nie możemy spotykać się z Wami jak dotąd to nadal wierzymy, że spotkanie z piękną porcelaną może być czymś zupełnie codziennym. Dziękujemy, że dzielicie się z nami takimi chwilami na Instagramie - każde zdjęcie sprawia nam dużo radości, dlatego też zapraszamy Was do wspólnej zabawy! 

  Czytaj wiecej
 • ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE
  ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE

  Obdarowywanie bliskich, spotkania przy pięknie nakrytym stole, w odświętnie zaaranżowanym wnętrzu... Czy i Wy nie możecie doczekać się wyjątkowego, świątecznego czasu?

  Czytaj wiecej
 • SZALEŃSTWO ZAKUPÓW - 27-29 marca 2020
  SZALEŃSTWO ZAKUPÓW - 27-29 marca 2020

  Czas na wiosenną edycję akcji Szaleństwo Zakupów! Na czytelników magazynów "Elle", "Elle Man" i "Glamour" (na hasło SZ2020) w dniach 27-29 marca 2020 czeka rabat 20% na produkty marki Rosenthal dostępne w sklepie online.  Na miłośników najlepszego wzornictwa czekają też rabaty od Kartell i Maison Berger Paris!

  Czytaj wiecej
 • SALE! RABAT 20% NA PRODUKTY WYBRANYCH MAREK
  SALE! RABAT 20% NA PRODUKTY WYBRANYCH MAREK

  Dobra wiadomość dla miłośników wyjątkowych okazji: w naszych salonach i online produkty naszych zaprzyjaźnionych marek dostępne są z rabatem 20%! Oferta obejmuje kolekcje Maison Berger Paris, Lenox, Könitz, Nachtmann, IVV, Alessi!

  Czytaj wiecej
 • „Black Friday” – wybrane marki z rabatem 25%!
  „Black Friday” – wybrane marki z rabatem 25%!

  Najbliższy weekend upłynie pod hasłem wyjątkowych zakupów! Z okazji „Black Friday” na kolekcje wybranych marek proponujemy rabat 25%. Oferta obejmuje produkty: Maison Berger Paris, Lenox, Könitz, Nachtmann, IVV, Alessi (z wyłączeniem kolekcji "X-mass") i dostępna jest zarówno w piątek, jak i w sobotę w naszych salonach (29-30.11.2019), a do poniedziałku online (29.11.-2.12.2019). To idealna okazja, by rozpocząć poszukiwania świątecznych upominków!

  Czytaj wiecej
 • ZAKUPY Z KLASĄ
  ZAKUPY Z KLASĄ

  Miłośników dobrych okazji zapraszamy do udziału w akcji Zakupy z klasą! Na czytelników magazynu "Zwierciadło" przygotowaliśmy w naszych salonach i on-line rabat 20% na produkty marki Rosenthal.

  Czytaj wiecej
 • WALENTYNKI Z ROSENTHAL
  WALENTYNKI Z ROSENTHAL

  Z okazji święta zakochanych przygotowaliśmy specjalną ofertę w naszych salonach i online: kupując kubek Rosenthal, na zakup drugiego otrzymasz 50% rabatu!

  Czytaj wiecej
 • NOWY SALON W WARSZAWSKIEJ PROMENADZIE
  NOWY SALON W WARSZAWSKIEJ PROMENADZIE

  Dobra wiadomość dla mieszkańców prawobrzeżnej Warszawy! Już niebawem w CH Atrium Promenada swoją działalność rozpocznie nasz nowy salon.

  Czytaj wiecej
 • LATO Z KLASYKĄ TRWA!
  LATO Z KLASYKĄ TRWA!

  Letnie miesiące to wyjątkowy czas dla miłośników klasycznych serwisów Rosenthal: przy zakupach o wartości 2500 PLN, za symboliczne 1 PLN można otrzymać dodatkowo wybrane elementy o wartości 1000 PLN.

  Czytaj wiecej
 • ZATRZYMAJMY LATO Z LENOX!
  ZATRZYMAJMY LATO Z LENOX!

  Dobra wiadomość dla miłośników porcelany dekorowanej motywami kwiatów i motyli! Na pożegnanie lata przygotowaliśmy ofertę specjalną na produkty marki Lenox!

  Czytaj wiecej
 • ZABIERZ ANNĘ G. NA WAKACJE
  ZABIERZ ANNĘ G. NA WAKACJE

  Letnia oferta dla miłośników najlepszego wzornictwa! Kupując w naszych salonach lub on-line produkty marki Alessi o wartości min. 500 pln otrzymasz w prezencie ikonę designu - korkociąg "Anna G." projektu Alessandro Mendiniego.

  Czytaj wiecej
 • ZAKUPY Z ELLE DECORATION
  ZAKUPY Z ELLE DECORATION

  Na Czytelników wydania 5/2019 dwumiesięcznika „Elle Decoration” czeka niespodzianka – kupując w salonach lub on-line wazon z kolekcji "Paper Bag" można otrzymać w prezencie roczną prenumeratę magazynu (6 wydań).

  Czytaj wiecej
 • STYLOWE ZAKUPY - EDYCJA JESIEŃ 2019
  STYLOWE ZAKUPY - EDYCJA JESIEŃ 2019

  To już kolejna edycja znanej akcji Stylowe Zakupy! Dla czytelników magazynów "Twój Styl" i "Show" przygotowaliśmy w naszych salonach i on-line rabat 20% na produkty marki Rosenthal.

  Czytaj wiecej
 • SZALEŃSTWO ZAKUPÓW - EDYCJA JESIEŃ 2019
  SZALEŃSTWO ZAKUPÓW - EDYCJA JESIEŃ 2019

  Czas na jesienną edycję akcji Szaleństwo Zakupów! Na czytelników magazynów "Elle", "Elle Man" i "Glamour" czeka rabat 20% na produkty marki Rosenthal.

  Czytaj wiecej
 • 100-lecie Bauhausu
  100-lecie Bauhausu

  2019 rok upływa pod hasłem 100-lecia Bauhausu. Wpływ tej awangardowej szkoły można śledzić we współczesnych realizacjach, czego dowodem jest serwis TAC zaprojektowany dla marki Rosenthal przez Waltera Gropiusa.

  Czytaj wiecej
 • 30 lat Rosenthal w Polsce!
  30 lat Rosenthal w Polsce!

  Świętujemy 30 lat Rosenthal w Polsce! Przed trzema dekadami powstał nasz pierwszy salon w Poznaniu, do którego wkrótce dołączyły kolejne: w Warszawie oraz Krakowie...

  Czytaj wiecej