KLUB MIŁOŚNIKÓW PORCELANY - ROSENTHAL LIFESTYLE

blue maria rosenthal

Rosenthal to nie tylko porcelana - to styl życia! Właśnie dlatego Klub Miłośników Porcelany, który u swoich początków bezpośrednio związany był z edukowaniem na temat tradycyjnego tworzywa i jego historii, poszerza swoje działania o szeroko pojęty styl życia. Rosenthal Lifestyle to cały szereg możliwości, które z pewnością zainteresują pasjonatów "białego złota".

W ramach klubu Rosenthal Lifestyle można wziąć udział w dynamicznych targach we Frankfurcie, Paryżu lub Mediolanie. Można też skorzystać z nostalgicznej oferty niewielkiego przyfabrycznego hoteliku w Selb, gdzie każdy pokój zaprojektowany został przez jednego z projektantów współpracujących z manufakturą czy podpoznańskiego Dworu Podstolice, który - jako House of Rosenthal - jest miejscem organizowanych przez nas wystaw, a cały obiekt wypełniają jest unikatowe przedmioty z porcelany Rosenthal. Poszukujących silniejszych wrażeń zaintrygują krótkie wypady do dynamicznej stolicy Katalonii, której nie trzeba reklamować, a spragnionym wyciszenia podpowiemy kojące sesje jogi nad brzegiem morza, w prowincjonalnym miasteczku z lokalną kuchnią.

Rosenthal to nie tylko filiżanka na stole, to smakowanie życia - w otoczeniu pięknych przedmiotów, podczas inspirujących spotkań, w odległych miejscach!

Zapytaj o szczegóły: kontakt@rosenthal.pl

Menu

Ustawienia

Udostępnij

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się