NIEDZIELA HANDLOWA 28/08/2022

Opublikowana na1 Miesiąc temu 537
Ulubione0

W niedzielę handlową 28/08/2022 zapraszamy do naszych wybranych salonów, które w tym dniu czynne będą tak jak w soboty:

Gdańsk, Galeria Bałtycka - tel. 510 156 088, gdansk@rosenthal.pl
Gdynia, CH Riviera - tel. 500 692 756, gdynia@rosenthal.pl
Katowice, ul. Św. Jana 5 - tel. 668 134 421, katowice@rosenthal.pl
Kielce, ul. Sienkiewicza 26 - tel. 662 184 335, kielce@rosenthal.pl
Kraków, ul. Św. Marka 15a - tel. 668 134 417, krakow@rosenthal.pl
Poznań, ul. Paderewskiego 10 - tel. 668 134 406, paderewski@rosenthal.pl
Toruń, Galeria Wnętrz AMC - tel. 566 522 200, torun@rosenthal.pl
Warszawa, ul. Piękna 18 - tel. 531 523 540, piekna@rosenthal.pl
Warszawa, CH Blue City - tel. 668 134 413, blue.city@rosenthal.pl
Warszawa, DM Klif - tel. 668 134 409, klif@rosenthal.pl
Warszawa, CH Promenada - tel. 531 507 051, promenada@rosenthal.pl
Białystok, CH Alfa - tel. 532 497 535, bialystok@rosenthal.pl

Menu

Ustawienia

Udostępnij

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się